KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12577351
nr 1257 7351
Etsning
Oidentifierad konstnär. Porträtt. Signerad, numrerad 1902. Motivet: 13x8 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:59:29
26/5 13:07:49
250 kr
27/5 18:04:53